Hidden World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Hidden World

Forum RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 I`m your bloody nightmare.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Andrew.

Andrew.


Mesaje : 9
Data de înscriere : 04/03/2010

I`m your bloody nightmare. Empty
MesajSubiect: I`m your bloody nightmare.   I`m your bloody nightmare. I_icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 9:51 am

Stateam in camera mea si ma jucam cu o bricheta.Era intuneric,capul ma durea ingrozitor.Am scos o tigara,am aprins`o si am tras de cateva ori.M`am intins pe spate ,am cascat si am inchis ochii.
Sus In jos
Sami

Sami


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/03/2010

I`m your bloody nightmare. Empty
MesajSubiect: Re: I`m your bloody nightmare.   I`m your bloody nightmare. I_icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 10:17 am

Era noapte asa ca am iesit la vanatoare, dupa jumatate de ora in care am "baut"numai 3 oameni m-am intors la academie dar sangele inca picura din coltii mei.
Asta da noapte ghinionista!N-am avut noroc azi!Sper ca maine gasesc mai multe victime de facut! am gandit apropiindu-ma de academie. M-am uitat la academie si am ales un geam la intamplare. Speram sa fie cineva cu care sa fac o conversatie cat de cat placuta. Am zburat pana la geamul ales si am batut in el.
Sus In jos
Andrew.

Andrew.


Mesaje : 9
Data de înscriere : 04/03/2010

I`m your bloody nightmare. Empty
MesajSubiect: Re: I`m your bloody nightmare.   I`m your bloody nightmare. I_icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 11:46 am

M`am dus pana la geam si l`am deschis incet privindu`l pe tipul de afara.Am ignorat faptul ca ma durea capul,am ranjit incet si aproape soptind l`am intrebat ce face.
Sus In jos
Sami

Sami


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/03/2010

I`m your bloody nightmare. Empty
MesajSubiect: Re: I`m your bloody nightmare.   I`m your bloody nightmare. I_icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 11:49 am

Ma uitam la tipul care mi-a deschis geamul apoi parca a mormait ceva, ma gandeam ca ma injura sau ceva in genu. Mi-a luat putin sa deslusesc faptul ca ma intrebase defapt ce fac.
-Plutesc si eu!Tu?
Sus In jos
Andrew.

Andrew.


Mesaje : 9
Data de înscriere : 04/03/2010

I`m your bloody nightmare. Empty
MesajSubiect: Re: I`m your bloody nightmare.   I`m your bloody nightmare. I_icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 11:52 am

Ma uitam la el.Parea vesele,eu nu puteam fi asa.
-Nici macar eu nu stiu,am spus sarind langa el.Ma doare capul,atata tot.
Sus In jos
Sami

Sami


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/03/2010

I`m your bloody nightmare. Empty
MesajSubiect: Re: I`m your bloody nightmare.   I`m your bloody nightmare. I_icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 11:55 am

L-am vazut ca a venit sa pluteasca cu mine. Imi placea cand lumea facea asta, daca aveai asemenea puteri de ce sa nu le folosesti?
-De ce?Ai petrecut cam mult azi noapte nu?am chicotit. Data viitoare sa ma iei si pe mine!
Sus In jos
Continut sponsorizat





I`m your bloody nightmare. Empty
MesajSubiect: Re: I`m your bloody nightmare.   I`m your bloody nightmare. I_icon_minitime

Sus In jos
 
I`m your bloody nightmare.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ~Taste a bloody kiss~

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hidden World :: Case :: Casa reiku :: Camere-
Mergi direct la: