Hidden World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Hidden World

Forum RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Nerd style: greetings!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Shiba

Shiba


Mesaje : 7
Data de înscriere : 04/03/2010

Nerd style: greetings! Empty
MesajSubiect: Nerd style: greetings!   Nerd style: greetings! I_icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 11:19 am

Deci ca sa compensez descrierea mea pe celalalt forum, pentru ca am vazut ca au fost cateva persoane nemultumite de felul in care mi-am inceput cariera acolo...

Eu sunt Delia, sunt din Mangalia, am 16 ani si sunt varsator pe 23 ianuarie. Si m-am nascut in '94.

Hobbyurile mele sunt desenul, scrisul si muzica. La desen nu am facut niciun curs, dar tot imi place sa desenez pentru ca o fac de mai mult de zece ani. De scris m-am apucat cam acum un an si ceva. Nu sunt geniala, ba chiar ma consider varza, amatoare etc, dar tot imi place sa scriu si evoluez pe parcurs. Muzica... Practic doua instrumente: chitara si chitara bas.

Genul meu de muzica preferat: j-rockul. Nu vreau sa dau detalii, dar voi spune ca preferatii mei sunt GazettE si il ador pe Ruki. Nu, nu pentru felul in care arata, ca daca ar fi sa o luam asa, am putea spune ca este un pricajit pitic, plat, fara muschi, fund si etc... Evident fundul i se vede cand se indoaie de la mijloc, da' asta e alta poveste...

Asa... La animeuri nu prea ma uit, era o vrme in care ma uitam, dar nu am reusit sa vad prea multe. oricum, preferatele mele sunt asa: Sailor Moon (deci daca n-ai vazut Sailor Moon, ai trait degeaba...asa nu dati cu parul, nu va simtiti atacate, era o GLUMA), Kamikaze Kaitou Jeanne si Beyblade.

Descrierea personalitatii:
Sunt prietenoasa si sunt rabdatoare cu persoanele despre care stiu ca nu au nicio vina in ceea ce le priveste personalitatea, sunt adepta respectului si diplomatiei. Sunt obsedata de detalii, am fixuri pe creier, dar din punctul meu de vedere am o logica buna. Din punctul altora de vedere, ar trebui sa fiu dusa la ospiciu. Mi-am pus si intrebarea "nu o fi ceva in neregula cu mine?" chiar mi-o pun zilnic si incerc sa ii gasesc raspuns, dar atata timp cat logica mea mi se pare atat de... logica, nu cred ca ii voi gasi raspuns.

Asa, pai lumea ma stie ca pe criticul suprem al forumurilor RPG, dar tot acest nume s-a transpus intr-un singur cuvant: Shiba. Dar persoanele care au stiut sa ma asculte, au vazut ca am avut dreptate, ca nu critic ca mi se trasneste mie sau ca sa demonstrez nu stiu ce (pentru ca nu am nimic de demonstrat nimanui) si ca sunt chiar de treaba si nu o ingamfata asa cum par la prima vedere. Cei care nu vor sa asculte, ma vor considera asa mereu si, din partea mea, succes!

Da pai sper sa ma distrez pe forum si etc. Sa imi spuneti daca am omis ceva in descriere si ma voi scuza.

P.S.: Stiu ca sunt fane Ruki pe-aici, va rog, nu ma omorati, nu il critic pentru ca nu-mi place sau pentru ca vreau sa ii caut nod in papura. Credeti-ma il apreciez foarte mult pe omul asta si nu mi-as permite sa il injur sau sa il insult. Iar ceea ce am facut mai sus nu a fost insulta, a fost un fel de ironie directa si rautacioasa, dar nu spusa cu rautate. Asa. Sper sa nu am probleme din cauza asta.
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 67
Data de înscriere : 03/03/2010

Nerd style: greetings! Empty
MesajSubiect: Re: Nerd style: greetings!   Nerd style: greetings! I_icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 12:21 pm

Welcome Shiba>Very Happy< sper sa te distrezi si alea alea stii tu poezia..
ma bucur foarte mult ca te-ai inregistrat
Sus In jos
Shiba

Shiba


Mesaje : 7
Data de înscriere : 04/03/2010

Nerd style: greetings! Empty
MesajSubiect: Re: Nerd style: greetings!   Nerd style: greetings! I_icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 12:21 pm

Da? Pai macar cineva se bucaura... XD
Si merci ^^
Sus In jos
Sami

Sami


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/03/2010

Nerd style: greetings! Empty
MesajSubiect: Re: Nerd style: greetings!   Nerd style: greetings! I_icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 12:24 pm

deci cam lunga descrierea Smile)Smile)
n-am citit-o pe toata Smile) ci doar jumatate
oricum welcome si stii tu;)
Sus In jos
Shiba

Shiba


Mesaje : 7
Data de înscriere : 04/03/2010

Nerd style: greetings! Empty
MesajSubiect: Re: Nerd style: greetings!   Nerd style: greetings! I_icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 12:30 pm

Deci e lunga pentru ca am primit plangeri pe BlueManiac ca vezi doamne ce vreau eu sa demonstrez prin faptul ca doar mi-am spus numele si ca nu-mi fac o descriere ampla, eu care ziceam ca stiu sa descriu (desi cred ca e din cauza amneziei, da' nu-mi amintesc).
Asa ca am facut o descriere ampla =))
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 67
Data de înscriere : 03/03/2010

Nerd style: greetings! Empty
MesajSubiect: Re: Nerd style: greetings!   Nerd style: greetings! I_icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 12:31 pm

ehh stii ca nu era necesar dar cum ai vrut tu si nu te mira asa ca ma bucur ca esti prin zona Razz
Sus In jos
Sami

Sami


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/03/2010

Nerd style: greetings! Empty
MesajSubiect: Re: Nerd style: greetings!   Nerd style: greetings! I_icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 12:31 pm

stiu povestea Smile)Smile)=))
very funny anyway Smile)
Sus In jos
Shiba

Shiba


Mesaje : 7
Data de înscriere : 04/03/2010

Nerd style: greetings! Empty
MesajSubiect: Re: Nerd style: greetings!   Nerd style: greetings! I_icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 12:34 pm

Lol, eh... Pai daca userii se plang, io incerc pe cat posibil sa ii multumesc... Acuma stiti cum e: nemultumitului i se ia darul. XD
Sus In jos
Sami

Sami


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/03/2010

Nerd style: greetings! Empty
MesajSubiect: Re: Nerd style: greetings!   Nerd style: greetings! I_icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 12:35 pm

Smile)Smile)Smile)
n-am auzit de proverbul ala niciodata dar mersi ca mi lai spus Smile)
Sus In jos
Yu Phoenix
Admin
Yu Phoenix


Mesaje : 106
Data de înscriere : 03/03/2010

Nerd style: greetings! Empty
MesajSubiect: Re: Nerd style: greetings!   Nerd style: greetings! I_icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 1:02 pm

Baai te-ai inregistrat!! Uite ca eu ma bucur ca ai venit :* Bai, ce pot sa-ti spun...Welcome, nyappy posting si toate alea pe care le stii deja :-j Si stiu ca tu esti cuminte deci nu-ti mai spun :]]]
Sus In jos
https://hidden-world.forum.st
Continut sponsorizat





Nerd style: greetings! Empty
MesajSubiect: Re: Nerd style: greetings!   Nerd style: greetings! I_icon_minitime

Sus In jos
 
Nerd style: greetings!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hidden World :: Forum :: Welcome-
Mergi direct la: