Hidden World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Hidden World

Forum RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Popcorn+film horror=Fun!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Sami

Sami


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/03/2010

Popcorn+film horror=Fun! Empty
MesajSubiect: Popcorn+film horror=Fun!   Popcorn+film horror=Fun! I_icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 12:48 pm

Era 1 noaptea si stateam in camera mea. Eram imbracat in niste pantaloni de trening si atat. A inceput sa-mi sune alarma de la telefon si mi-am adus aminte ca trebuia sa inceapa un film horror la televizor. Am zburat repede pana la bucatarie si mi-am facut niste popcorn. M-am aruncat apoi pe canapea si am dat drumul la televizor.
Sus In jos
Sophie.

Sophie.


Mesaje : 47
Data de înscriere : 04/03/2010
Varsta : 26
Localizare : ~PlEcAtA*pE*mArTe~ xD

Popcorn+film horror=Fun! Empty
MesajSubiect: Re: Popcorn+film horror=Fun!   Popcorn+film horror=Fun! I_icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 12:56 pm

Nu putea sa doarma si se gandise sa se uite la un film. si asa era treaza de mult. Cobora scarile, facand baloane din guma.
Sus In jos
http://sweet-dream.forumgratis.ro/forum.htm
Sami

Sami


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/03/2010

Popcorn+film horror=Fun! Empty
MesajSubiect: Re: Popcorn+film horror=Fun!   Popcorn+film horror=Fun! I_icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 12:58 pm

Am simtit cum cineva coboara scarile dar am continuat sa ma uit la film in timp ce mancam popcornul facut.
Sus In jos
Sophie.

Sophie.


Mesaje : 47
Data de înscriere : 04/03/2010
Varsta : 26
Localizare : ~PlEcAtA*pE*mArTe~ xD

Popcorn+film horror=Fun! Empty
MesajSubiect: Re: Popcorn+film horror=Fun!   Popcorn+film horror=Fun! I_icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 1:07 pm

Simt ca mai e cineva acolo si ma strecor in spatele lui, fara sa scot o vorba. Apoi ii suflu incet in par si strig: "BOO".
Sus In jos
http://sweet-dream.forumgratis.ro/forum.htm
Sami

Sami


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/03/2010

Popcorn+film horror=Fun! Empty
MesajSubiect: Re: Popcorn+film horror=Fun!   Popcorn+film horror=Fun! I_icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 1:09 pm

Am inceput sa rad la sperietura fetei.
-Nu ma sperii asa usor!am continuat sa rad.
Sus In jos
Sophie.

Sophie.


Mesaje : 47
Data de înscriere : 04/03/2010
Varsta : 26
Localizare : ~PlEcAtA*pE*mArTe~ xD

Popcorn+film horror=Fun! Empty
MesajSubiect: Re: Popcorn+film horror=Fun!   Popcorn+film horror=Fun! I_icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 1:12 pm

-Pff. A fost o buna incercare..
Ranjeste si se aseaza pe canapea langa el.
-Deci? La ce te uitai?
Sus In jos
http://sweet-dream.forumgratis.ro/forum.htm
Sami

Sami


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/03/2010

Popcorn+film horror=Fun! Empty
MesajSubiect: Re: Popcorn+film horror=Fun!   Popcorn+film horror=Fun! I_icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 1:14 pm

Am urmarit-o cu privirea pana s-a asezat pe canapea apoi am inceput sa ma uit iar la televizor.
-Un film horror!Nu-i stiu numele dar cica e horror!
Sus In jos
Sophie.

Sophie.


Mesaje : 47
Data de înscriere : 04/03/2010
Varsta : 26
Localizare : ~PlEcAtA*pE*mArTe~ xD

Popcorn+film horror=Fun! Empty
MesajSubiect: Re: Popcorn+film horror=Fun!   Popcorn+film horror=Fun! I_icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 1:22 pm

-Esti sigur?
Intreaba, razand si uitanduse spre ecran.
Sus In jos
http://sweet-dream.forumgratis.ro/forum.htm
Sami

Sami


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/03/2010

Popcorn+film horror=Fun! Empty
MesajSubiect: Re: Popcorn+film horror=Fun!   Popcorn+film horror=Fun! I_icon_minitimeVin Mar 05, 2010 9:12 am

Am ridicat din umeri.
-Ma uit de un sfert de ora si nu a fost nica horror pana acum deci cred ca mi-am luat teapa!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Popcorn+film horror=Fun! Empty
MesajSubiect: Re: Popcorn+film horror=Fun!   Popcorn+film horror=Fun! I_icon_minitime

Sus In jos
 
Popcorn+film horror=Fun!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hidden World :: Case :: Casa reiku :: Camera de zi-
Mergi direct la: