Hidden World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Hidden World

Forum RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Fara chef de ore

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Maya

Maya


Mesaje : 67
Data de înscriere : 03/03/2010

Fara chef de ore Empty
MesajSubiect: Fara chef de ore   Fara chef de ore I_icon_minitimeVin Mar 05, 2010 6:59 am

Stateam sprijinita de perete cu castile in urechi mutan dmelodiile aiurea..am ramas pana la urma la o melodie.M-am dus pana la geam asezandu-ma pe pervaz si sprijinindu-mi capul de geam.
Sus In jos
Hannah

Hannah


Mesaje : 64
Data de înscriere : 04/03/2010

Fara chef de ore Empty
MesajSubiect: Re: Fara chef de ore   Fara chef de ore I_icon_minitimeVin Mar 05, 2010 8:50 am

Ma plimbam pe hol, plictisita.Mi`am scos Ipodul din buzunar, apoi mi`am bagat castile in urechi, incepand sa ascult muzica.M`am rezemat de perete, apoi am inceput sa fredonez melodia.M`am lasat in jos, apoi m`am asezat turceste.
Sus In jos
Sami

Sami


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/03/2010

Fara chef de ore Empty
MesajSubiect: Re: Fara chef de ore   Fara chef de ore I_icon_minitimeVin Mar 05, 2010 10:27 am

Topaiam pe holurile scolii ca un iepure. Cu totii se uitau ca la extraterestri la mine si apoi incepeau sa rada. Ma durea direct in cot de rasul lor, eu faceam ce vroiam. Tot topaind am vazut-o pe Hannah undeva si ziceai ca cerseste. Am chicotit apoi am topait pana la ea si m-am aplecat astfel incat fata mea sa fie la acelasi nivel cu a ei.
-Ai ramas in pana de bani?am chicotit.
Sus In jos
Hannah

Hannah


Mesaje : 64
Data de înscriere : 04/03/2010

Fara chef de ore Empty
MesajSubiect: Re: Fara chef de ore   Fara chef de ore I_icon_minitimeVin Mar 05, 2010 10:38 am

Am auzit incet o voce, apoi l`am vazut pe Sami care se afla in fata mea si am tresarit putin.
-Nuuu bai, da` nu am unde sa stau.Ca pe perazul geamului nu vrea, am zis scotand rautacios limba.Da` tu de ce esti asa fericit?
Sus In jos
Sami

Sami


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/03/2010

Fara chef de ore Empty
MesajSubiect: Re: Fara chef de ore   Fara chef de ore I_icon_minitimeVin Mar 05, 2010 10:39 am

Am inceput sa rad apoi am sarit in spate aterizand pe pervazul geamului.
-Ca asa sunt eu!Sau nu am voie?
Sus In jos
Hannah

Hannah


Mesaje : 64
Data de înscriere : 04/03/2010

Fara chef de ore Empty
MesajSubiect: Re: Fara chef de ore   Fara chef de ore I_icon_minitimeVin Mar 05, 2010 10:42 am

-Ba ai, am zis dand din umeri, apoi m`am ridicat de jos.Mi`am scos si cealalta casca din ureche, apoi am bagat Ipodul la loc in buzunar.
Sus In jos
Sami

Sami


Mesaje : 131
Data de înscriere : 04/03/2010

Fara chef de ore Empty
MesajSubiect: Re: Fara chef de ore   Fara chef de ore I_icon_minitimeVin Mar 05, 2010 10:43 am

Din senin am inceput sa fredonez o melodie care imi placea la nebunie.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fara chef de ore Empty
MesajSubiect: Re: Fara chef de ore   Fara chef de ore I_icon_minitime

Sus In jos
 
Fara chef de ore
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hidden World :: School :: Holuri-
Mergi direct la: